تبلیغات
•❤ஜ بهار زندگی ஜ❤• - در سوگ فاطمه (س)

•❤ஜ بهار زندگی ஜ❤•
نویسندگان
امکانات وب
https://t.me/sweet_home_shoppingg

دانلود آهنگ جدید

لینک دوستان
پیوندهای روزانه

در سوگ فاطمه ی زهرا (س)

من احب فاطمة ابنتی فهو فی الجنة معی ومن ابغضها فهو فی النار: هرکس

دخترم (فاطمه علیها السلام) را دوست بدارد،

 در بهشت با من است، و هر کس با او دشمنی ورزد، در آتش است .

در سوگ ام الائمه:

من احب فاطمة ابنتی فهو فی الجنة معی ومن ابغضها فهو فی النار: هرکس دخترم (فاطمه علیها السلام) را دوست بدارد، در بهشت با من است، و هر کس با او دشمنی ورزد، در آتش است .

بر خود واجب دانستم مطلبی در مورد فاطمه زهرا(س) به رشته تحریر درآورم بعد با خود گفتم خدایا من کجا و آن بزرگوار کجا که من بخواهم در باره او چیزی بنویسم چه نسبت خاک را با عالم پاک؟ ویا وصف خورشید به شب پره اعمی نرسد و از سوی دیگر نمی خواستم در این ایام فاطمیه از کسب فیض محروم شوم بر خود نهیبی زدم و گفتم بهار:بنویس هم از خودت هم از رهروانش وهم از قول خاندانش (پدر و همسر و فرزندانش)در مدح او نگارش کن. اکنون میگویم:

ای فاطمه نخستین ستاره ای بودی که در عرش به خورشید نبوت رسیدی؛ ستاره ای نیلی به رنگ جراحت آسمان و زخم زمان. ای ام ابیها! ای مهربان ترین مادر، حبیبه ی حق و شفیعه ی حشر! تو محور آسیای ایثاری و اولین علت خلقت. ای مادر رسالت و همتای ولایت. پدر و مادرم فدای پینه ی دست هایت باد.  وصله های چادر و بوریای خانه ات، تمنیات و تمایلات خاکیان را به هیچ می انگاشت. صالحان و صدیقین و مقربان ملکوت، آرزومند خدمتگزاری خاندان خدایی ات بودند و بانوان برگزیده ی حق ، رفت و روب آستانه ی خانه ی اهل بیت(ع) را تمنا می کردند و با این وصف، دستان مبارکت که بوسه گاه اشرف رسولان بود، از فزونی تلاش مهرآگینت پینه بسته بود.وچه زیبا و در باب حق شناسی تمام و کمال حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام درباره ات می فرمایند:

حضرت فاطمه زهرا علیها السلام آن قدر با مشک، آب کشید که اثر آن در سینه اش آشکار شد و چندان با دست خود آسیاب کرد که دستهایش پینه زد و آن قدر خانه را جاروب کرد که لباسهایش خاک آلود گردید . و چندان آتش در زیر دیگ روشن کرد که لباسهایش سیاه و دود آلود شد و از این کارها رنج و سختی زیادی به او رسید .

ای فاطمه جان چه بدبخت کسانی هستند که در باره تو ظلم وستم کردندومارا از زیارت قبرنورانی ات محروم کردند. وای برآنان که پدرت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در باره آنان می فرمایند:

- ای فاطمه! اگر تمام پیامبرانی که خدا برانگیخته و تمام فرشتگانی که مقرب درگاه خود گردانده است، برای هر کینه توزی که حق تو را غصب نموده است، شفاعت کنند، هرگز خدا او را از آتش (جهنم)خارج نمی سازد.

امروزه پس از گذشت سالیان متمادی همچنان مزار سرور بانوان جهان مخفی است و کسی از محل آن آگاه نیست. مسلمانان و بخصوص شیعیان در انتظار ظهور امام مهدی عج می‌باشند تا او مزار مخفی شده مادر خویش را بر جهانیان آشکار سازدنوشته شده توسط : bahar ( یکشنبه 4 فروردین 1392 ) ( 11:53 ب.ظ )
نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ

بنام خدایی که هرچه داریم ازاوست
وهرچه نداریم به مصلحت اوست.
من بهار،آفریده کردگار،وجودخودرا
ازهستی بخش جهان مدیونم،من
عاشق زیبایی ها وهرآنچه خداوند
آفریده هستم،زیراهرآنچه ازمحبوب
باشد زیباست .دراینجـا آمــده ام
تاباهموطنان فهیمم بیشتر آشنا شویم
و صحبت هایی بی ریـا و نشاءت
گرفته ازدلمان وازخودمان داشته باشیم
درب خانه مان به روی همه ی شما
عزیزان بـازاست و منتظرنـگاه های
زیبای شما هستیم امیدوارمــــــ
دوستای خوبی واسه هم باشیم.
درضمن میخوام به دوستان
عزیزعرض کنم که تمام چیزهایی
که دروبلاگم مشاهده میکنیــــد
ازدلنوشته وشعرودکلمه ها همه ازمادرعزیزم هستش
واونایی که توسط من نوشته شده اسم خودم را زیرش نوشته ام ((نوسط بهار))
البتــه غیــراز(صحفات جانبی)وحدیث ها
امیدوارم لذت ببریـــــــد
نظرهم یادتون نره ان شاءالله همیشه برقرارباشید.
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :